Бухгалтерський супровід

Posted on Posted in Новини

Бухгалтерський супровідЗ компанією  «GrossFin Consalting».

 

Наша компанія пропонує різні пакети бухгалтерського супроводу, що відрізняються за спектром входять до складу послуг, які дозволяють найбільш повно відобразити господарську діяльність відповідно до потреб підприємства.

Вартість бухгалтерського обслуговування залежить від кількості оброблених операцій за місяць (згідно з реєстром фактично оброблених документів) і в програмі 1С розраховується автоматично, а також від статусу та реєстрації платником ПДВ, від наявності ЗЕД.

Господарська операція це: рахунок-фактура, прибутковий / видатковий документ, податкова накладна (вхідна / вихідна), платіжне доручення (вхідне / вихідне), акт списання і т.д.Розрахунок нарахування заробітної плати і кадровий облік залежить від кількості співробітників (до 3 співробітників – входить у вартість пакету), понад 3 співробітників в залежності від вибору пакету бухгалтерського супроводу – додатково + 150грн. за кожного співробітника.

Структура обслуговувания:

за підприємством закріплюється бухгалтер- співробітник компанії «GrossFin Consalting» з урахуванням конфіденційних принципів і договірних відносин:  

     первинна документація – введення наданого первинного документа в 1С;

звітність, консультації по бухгалтерських та податкових питань.

розрахунок заробітної плати, ведення кадрового обліку, консультації з кадрового обліку;

  ✓   робота з документами банку, підготовка платежів в клієнт-банку (або пам’ятки по податках);

Для більш детального розрахунку вартості бухгалтерського супроводу, необхідно визначити кількість операцій, які обробляються в 1С за звітний місяць – для цього досить віддалено переглянути базу 1С і прорахувати операції, або заповнити пропоновану АНКЕТУ.

Також ми пропонуємо інші, альтернативні вирішення питання бухгалтерського супроводу для підприємств Києва та Київської області:

   Бухгалтерське обслуговування двох компаній за одним Договором;

    ✓  Фіксована вартість (при наявності в штаті підприємства-замовника бухгалтера, який займається обробкою первинну документацію).

Бухгалтер компанії «GrossFin Consalting» здає звітність, контролює роботу штатного бухгалтера, консультує з питань оптимізації та законодавства.

На всі Ваші запитання готові відповісти як в телефонному режимі, так і обговорити більш детально при особистій зустрічі. Заздалегідь вдячні за розгляд нашої компанії в якості Вашого партнера.

 

 

ТОВ «Гроссфін Консалтинг»

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *