Переваги

1. Бухгалтерія під «ключ»
Ми беремо на себе всі обов’язки, пов’язані з бухгалтерським і податковим обліком Вашого підприємства: від обліку первинних документів до здачі бухгалтерської та податкової звітності.

2. Кваліфікована консультація

Отримавши грамотну консультацію у наших фахівців, Ви зможете не порушуючи законодавство відрегулювати суму податкових платежів, знизити ризики допущення помилок при нарахуванні та сплаті податків.

3. Розрахунок зарплати співробітників

Наші фахівці проведуть розрахунок із зарплати Ваших співробітників, відпускних, лікарняних. Зробимо розрахунок всіх необхідних податків і зборів. Підготуємо і здамо необхідну звітність до контролюючих органів.

4. Ведення бухгалтерії в програмі 1С

Якщо у Вашій компанії впроваджена програма 1С, ми готові вести бухгалтерський і податковий облік у вашій програмі. Якщо у Вашій компанії немає вищевказаної програми, ми пропонуємо свою, ліцензійну програму 1С для вирішення всіх питань бухгалтерського, податкового та управлінського обліку.

5. Фінансовий консалтинг

На Ваше замовлення проведемо аналіз фінансово-господарської діяльності Вашої компанії. Визначимо найбільш оптимальний і вірний інструмент для ефективного зростання. В рамках Фінансового консалтингу наші фахівці нададуть послуги в області ціноутворення, бюджетування фінансових потоків.

6. Працюючи з нами,

Ви платите за реально виконану роботу.

«Стратегія необхідна, оскільки майбутнє не передбачувано!» (Р.Уотерман)