Послуги

Бухгалтерський супровід

Бухгалтерський облік в повному обсязі або окремі ділянки бухгалтерії від первинної документації до здачі звітів на підприємствах усіх видів діяльності.

Фінансовий консалтинг

Постановка управлінського обліку і звітності. Фінансовий аналіз компанії. Постановка і організація бюджетного планування компанії. Контроль використання коштів. Оптимізація оподаткування.

Кадровий облік

Повне ведення кадрового діловодства: прийом на роботу, звільнення з роботи, здача звітів до контролюючих органів.

Розрахунок заробітної плати

Розрахунок заробітної плати, податків і зборів. Розрахунок премій, заохочень, згідно з Положенням про преміювання, Наказами, Колективним договорами. Розрахунок відпускних, компенсацій, лікарняних листів і т.д. Підготовка необхідної звітності, відповідно до законодавства та здача в контролюючі органи. Підготовка платіжних документів на виплату заробітної плати, перерахування податків і зборів до бюджету.

консультації

Консультації в області податкового законодавства та бухгалтерського обліку з урахуванням поточних змін. Допомога у виборі більш зручною і вигідною системи оподаткування. Консультації в області трудового права. Консультації в побудові управлінського обліку.

Супровід проведення податкової перевірки

Наші фахівці допоможуть Вашої компанії пройти успішно податкову перевірку. Допоможемо підготувати документи і відповісти на всі питання перевіряючого інспектора.

Автоматизація бізнес процесів

Повна автоматизація, на базі 1 С, всіх процесів бухгалтерського та податкового обліку. Автоматизація та формування всіх форм звітності. Доопрацювання необхідних звітів і обробок для ефективного управління активами компанії.

Відновлення бухгалтерського обліку

Нашими фахівцями проводиться повна діагностика поточної ситуації в бухгалтерському обліку компанії, визначають обсяг робіт, можливості і терміни виконання. Створимо / виправимо всі регістри, відновимо відсутню первинну документацію. При необхідності проведемо здачу уточненої або первинної податкової та бухгалтерської звітності в контролюючі органи.

Реєстрація підприємств, ФОП

Наші фахівці підготують всі необхідні документи для реєстрації підприємства. За Вашим бажанням допоможуть отримати ключі ЕЦП в ДФС, відкриють рахунок в банку.